צד שלישי

בעלי עסקים יקרים, האם אתם מוכנים להתמודד עם הסיכונים הכרוכים בניהול עסק? תאונות, נזקים ותביעות הן תמיד אפשרות, אך עם הפוליסה הנכונה תוכלו להמשיך בפעילות העסקית שלכם בראש שקט.

הכירו את פוליסת ביטוח אחריות כלפי צד שלישי של חברת הביטוח המובילה לוידס, באמצעות סוכנות קופר נינוה. זוהי הפוליסה האולטימטיבית שתגן עליכם מפני תביעות צד ג' בגין נזקי גוף ורכוש, כך שתוכלו להתרכז בצמיחה ופיתוח העסק מבלי לדאוג ליום סגריר.

הפוליסה מעניקה גבולות אחריות גבוהים לאירוע ולתקופה, כיסוי מורחב להוצאות משפטיות, והגנה מפני מגוון רחב של סיכונים הקשורים לפעילות השוטפת של העסק. בין אם אתם יצרנים, קבלנים, ספקי שירות או בעלי חנות – פוליסה זו מותאמת בדיוק לצרכים שלכם.

אל דאגה – הפוליסה אינה מסתכמת רק בכיסוי בסיסי. בזכות מגוון הרחבות אטרקטיביות תוכלו ליהנות מכיסוי מורחב לפעילויות בחו"ל, לנזקים בעת אירועים חברתיים וספורט, לחבות בגין מזון וכיבוד ועוד. כך תדעו שגם האספקטים הפחות שגרתיים של העסק מכוסים.

אל תמתינו לקרות הנזק – היו פרואקטיביים והגנו על העסק שלכם כבר היום עם פוליסת ביטוח אחריות כלפי צד שלישי של לוידס מבית קופר נינוה. צרו קשר עוד היום ותוכלו להיות רגועים ולהמשיך לכבוש כל פסגה עסקית.