אודות קופר נינוה

קופר נינוה היא אחת מסוכנויות הביטוח הוותיקות והמובילות בישראל בענף הביטוח הכללי וחברת בת של נינוה סוכנות לביטוח בע”מ אשר נוסדה ב-1973. קופר נינוה מורשית לוידס בישראל העובדת עם חברות ביטוח מהגדולות בעולם, בעלת סמכות חיתום בשם מבטחי לוידס לונדון.

קופר נינוה עובדת עם מבטחי המשנה, יתרון המאפשר לנו לתת למבוטחים ולסוכנים העובדים עמנו גישה ישירה לעולם הביטוח הבינלאומי.

המשמעות של ביצוע החיתום בישראל גדולה, הן בעבור המבוטחים והן בעבור הסוכנים בשני היבטים מרכזיים – זמן וכסף. בנוסף ולא פחות חשוב, קיצור תהליך החיתום וצמצום הגופים המטפלים בבקשה מוביל לירידה גם ברמת הפרמיות.

אנו מתמחים בסיכונים מיוחדים, ביטוחי חבויות כגון חבות מעבידים, אחריות המוצר, צד שלישי, אחריות מקצועית, אחריות מקצועית רפואית, ביטוח דירקטורים, כספים בהעברה ועוד בדגש על מתן פתרונות בתחומים אשר השוק המקומי מתקשה לתת בהם פתרונות תוך התאמה לצורכי הביטוח המשתנים של המבוטח.
קופר נינוה מתאימה פתרונות מיוחדים לחברות ישראליות ולחברות ישראליות בינלאומיות.

כאשר מדובר בפתרון לפרויקטים הדגש הינו על פתרון לצרכי הביטוח של הלקוח תוך לימוד והבנה של פעילות הלקוח והחשיפה האפשרית הנובעת מפעילותו. קופר נינוה שואפת לתת למבוטחינו ולסוכנים העובדים עמנו שירות מקצועי ואישי , זמינות, ניהול תביעות ברמה הגבוהה ביותר ע”י מחלקת התביעות בסוכנות ומשרדי עוה”ד המובילים בישראל.

הכירו את המומחים שלנו

נינה קודנר

חתמת ראשית

פריסילה

סמנכ״לית

אילן זיו

מנכ״ל

נטע אילני

יועצת משפטית

אורי קליין

אדמינסטור ראשי

אבישי

סמנכ"ל כספים

ליעד לק

חתם חבויות ראשי

שותפים לדרך